Máte dotaz? Zavolejte nám: +420 568 421 106
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Montérky už nejsou jenom kus pracovního oděvu

Montérky už nejsou jenom kus pracovního oděvuDatum konání:
17.5.2022

Montérky si můžete vybrat přesně podle toho na jakou práci je potřebujete a jakou funkci mají splňovat. Mají být jenom ochranným pracovním oděvem nebo mají plnit i další funkci? Vyberte si montérky a další ochranné pracovní oděvy podle vašich potřeb v našem katalogu.                                                            

Montérky do pasu nebo s laclem, původní klasika

Montérky byl pojem.V dřívější době si každý pod pojmem montérky představil modré kalhoty do pasu na šňůrku a k tomu montérkovou blůzu a to bylo vše. Montérky pro všechny obory jeden druh a jeden střih. Pojem montérky byl spíš hanlivý než že by označoval druh pracovního ochranného oblečení. Všichni používali stejné modré montérky, pro všechny obory, pro všechna zaměstnání  jeden druh montérek. Velkým pokrokem byly montérky s laclem.  

Montérky už nejsou jen pracovním ochranným oblečením

Montérky, ochranné pracovní oděby Bazala Třebíč Montérky  jsou  v dnešní době nejenom ochrannou pracovní pomůckou, ale je to i módní a plně funkční pracovní oblečení . Na trhu už není jeden model a jedna barva montérek. V současnosti jsou stovky typů a střihů montérek. V mnohých případech už se snad nedá ani mluvit o montérkách nebo o pracovním oblečení . V dnešní době má velká řada profesí a oborů vlastní střihy a modely „montérek“, pracovního oblečení, které nejen, že pracovníka chrání, ale je i plně funkční a splňuje řadu vysokých požadavků nejenom na ochranu zdraví pracovníka. Montérky splňují také například náročné požadavky na kvalitu materiálu, jeho sílu, funkčnost, ale i například zesílení na nejnamáhanějších místech oblečení.
Úplně jiné „montérky“ bude mít chlap pracující s pilou v lese a úplně jiné bude mít montér v průmyslovém podniku kde je klimatizovaný a bezprašný provoz, jiné použije instalatér a jiné pracovník v zemědělství. V každém provozu jsou požadované jiné vlastnosti ochranných pracovních oděvů. V žádném případě nestačí jeden druh montérek. Vyberte si montérky podle vašich představ v našem katalogu nebo k vám pošleme našeho obchodníka s aktuální kompletní nabídkou montérek,  pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek.

Montérky a pracovní ochranné oblečení na míru.

Montérky a ochranné pracovní oděvy si mnoho firem  nechává šít na míru. I v tomto případě jsme schopni vám pomoci a zajistit vám montérky a další ochranné pracovní oblečení na míru.
Montérky a pracovní oblečení sa stává i součástí firemní kultůry. Často nosí všichni zaměstnanci ve firmě montérky a pracovní oblečení v jednom designu, barevném provedení a často i s logem firmy.

Pracovní oblečení a vzhled zaměstnanců jasná vizitka firmy

Montérky, ochranné pracovní oděby Bazala Třebíč Vzhled a čistota montérek a ostatního ochranného pracovního oblečení je první vizitkou firmy, kterou zákazník získá při kontaktu se zaměstnanci firmy a nebo jak firmu vnímá okolí. Udělejte i vy skvělý první dojem na svoje zákazníky.
Pracovní oblečení zaměstnanců je i skvělým marketingovým a reklamním tahem v případě, že je atypické barevné, u všech zaměstnanců čisté, totožné a je li na něm i například logo nebo jméno firmy a obor podnikání v nepřehlédnutelném provedení .

Vyberte si montérky v našem katalogu

Potřebujete stálého s spolehlivého dodavatele montérek a dalších ochranných pracovních oděvů a pomůcek? Potřebujete zajistit výrobu pracovních oděvů na míru nebo někoho kdo se v tomto segmentu zboží  pohybuje dlouhoou dobu a vyzná se v něm? Hledáte náhradu za současného nespolehlivého dodavatele ochranných pomůcek nebo jste jako firma vyrostli a potřebujete vytvořit firemní identitu a začínáte řešit otázku stálého a jednoho dodavatele kompletního sortimentu nejen montérek, ale všech ochranných pracovních oděvů a ochranných pomůcek?
Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 608 755 708 nebo na emailu  info@pracovniodev.cz
Pošleme vám kompletní nabídku požadovaného typu ochranného oblečení a pomůcek a nebo vám domluvíme osobní návštěvu našeho obchodníka přímo ve vaší firmě.
Na tomto webu máme pouze malou část zboží, které máme v nabídce. Sortiment a ceny zboží se denně mění a protože se chceme hlavně věnovat zákazníkům a jejich požadavkům berte  sortiment montérek, dalších pracovních oděvů a ochranných pomůcek jenom jako malou ukázku toho co nabízíme a umíme zajistit.

Vyzkoušejte naše služby a zboží a porovnejte je s konkurencí. 

Montérky, ochranné pracovní oděvy a pomůcky Bazala Třebíč
Montérky, ochranné pracovní oděvy a pomůcky Bazala Třebíč
Montérky, ochranné pracovní oděvy a pomůcky Bazala Třebíč
Montérky, ochranné pracovní oděvy a pomůcky Bazala Třebíč
Montérky, ochranné pracovní oděvy a pomůcky Bazala Třebíč