Máte dotaz? Zavolejte nám: +420 568 421 106
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Změna adresy kanceláře firmy pracovní oděvy Bazala

Změna adresy kanceláře firmy pracovní oděvy BazalaDatum konání:
23.6.2023

Kancelář naší firmy jsme přestěhovali  do nových prostor na adrese Martinské náměstí 8, Třebíči / prostory Komerční banky nad Karlovým náměstím/ . Přímo u budovy je možné bezproblémově zaparkovat. Budeme zde k dispozici od 3.7. 2023. V příštím týdnu probíhá poslední stěhování a uspořádání interiéru nových prostor.
V těchto prostorách NENÍ PRODEJNA pracovních oděvů, pouze kancelářské prostory firmy.

Pracovní doba kanceláře firmy Pracovní oděvy a obuv Bazala

Pracovní oděvy a obuv Bazala, kanceláře, martínské náměstí 8, TřebíčVzhledem k tomu, že se jedná pouze o administrativní prostory a kanceláře naší firmy je nutné si schůzku předem domluvit. Většinu času trávíme přímo se zákazníky v jejich provozech / náš obchodní zástupce / a nebo řešením distribuce objednávek zákazníků a objednáváním zboží do našeho velkoskladu pracovních oděvů a obuvi. Současně s tím i zajišťujeme zakázkovou výrobu nadměrných velikostí bilých pracovních oděvů pro zdravotnictví a gastro provozy.

Nové kanceláře Pracovních oděvů a obuvi Bazala v Třebíči od 3.7.2023

Všechny naše obchodní schůzky s dodavateli a zájemci o pracovní oděvy a obuv od naší firmy budou již probíhat v naší nové kanceláře v Třebíči na adrese Martinské náměstí 8 / budova Komerční banky /.  Schůzku si předem domluvte na telefonním čísle +420 608 755 708 nebo na emailu info@pracovniodev.cz . V příštím týdnu proběhne poslední stěhování a uspořádání nových prostor. Kancelářské prostory naší firmy Pracovní oděvy a obuv Bazala vám budou plně k dispozici od pondělí 3.7.2023