Máte dotaz? Zavolejte nám: +420 568 421 106
Drobečková navigace

Úvod > Katalog zboží > Gastro, zdravotnictví > Dámské pracovní oděvy

Dámské pracovní oděvy

Nabízíme široký sortiment dámských ochranných oděvů určených do potravinářství, gastronomii a zdravotnictví.  

Dámské pracovní ochranné oděvy

Dámské pracovní ochranné oděvy nabízíme nejenom v klasické bílé barvě, ale také například ve světle modré, světle zelené atd. V tomto katalogu naleznete pouze část z naší aktuální nabídky, která se neustále mění a rozšiřuje podle aktuální nabídky našich dodavatelů látek a hotového zboží.

O aktuální sortiment dámských ochranných pracovních oděvů pro zdravotnictví a gastro a jejich aktuální ceny a termíny dodání si můžete napsat na náš email info@pracovniodev.cz nebo nám poslat poptávku pomocí poptávkového formuláře na stránce kontakty na tomto webu.

Nadměrné velikosti dámských pracovních ochranných oděvů

Díky tomu, že je neustále velká poptávka po bílých pracovních oděvech nadměrných / popř. i malých / velikostí šijeme tyto pro naše zákazníky. Jedná se zejména o bílé pracovní kalhoty a haleny v nadměrných velikostech několika X. Šijeme nadměrné velikosti bílých pracovních oděvů, kalhot a halen různých střihů pro školní jídelny, restaurace, hotely, nemocnice, soukromé lékaře a zdravotní personál nebo i pro kosmetické salony a wellness centra.  

Obchodní zástupce pro Vysočinu  a Jižní Moravu

Pokud vaše firma sídlí na Vysočině nebo na Jižní Moravě, domluvte si schůzku s naším obchodním zástupcem přímo u Vás ve firmě. Kontakt ZDE: